Privredna komora Srbije

Dobrička 2, 18000 Niš, Srbija, e-mail: pknis@pks.rs

Tel: +381 18 510 999

Obaveštavamo vas da u okviru Programa javne rasprave o Nacrtu zakona o trgovini i Nacrtu zakona o izmenama i dopunama Zakona o elektronskoj trgovini, Privredna komora Srbije i Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija organizuju javnu raspravu na kojoj će biti prezentovana nova zakonska rešenja. 

S obzirom da dostavlјeni Nacrti ima uticaja u primeni na sve članice PKS, jer Nacrt zakona o trgovini uređuje uslove i način za obavlјanje trgovine na jedinstvenom tržištu Republike Srbije, unapređenje trgovine i zaštita tržišta, zabrana nepoštene tržišne utakmice i nadzor, dok Nacrt zakona o izmenama i dopunama Zakona o elektronskoj trgovini reguliše uslove i način pružanja usluga informacionog društva, obaveze informisanja korisnika usluga, komercijalna poruka, pravila u vezi sa zaklјučenjem ugovora u elektronskom obliku, odgovornost pružaoca usluga informacionog društva, nadzor i prekršaje.

Javna rasprava „Predstavlјanje i diskusija o Nacrtu zakona o trgovini i Nacrtu zakona o izmenama i dopunama Zakona o elektronskoj trgovini” održaće se u utorak, 5. februara 2019. godine, sa početkom u 10,00 časova, u prostorijama Privredne komore Srbije, Terazije 23, velika sala, II sprat.

U prilogu dostavlјamo Nacrt zakona o trgovini, Nacrt zakona o izmenama i dopunama Zakona o elektronskoj trgovini, obrazloženja Nacrta zakona i Nacrta zakona o izmenama i dopunama Zakona o elektronskoj trgovini, kao i obrasce za komentare za ZoT i obrazac za komentare ZoET.

 

 

Dualno obrazovanje

Dualno obrazovanje

 Dualno obrazovanje - Izjava o nameri Izjava o nameri za poslodavca           Uputstvo za popunjavanje izjave

Vesti

Kursna lista NBS

Newsletter

Članarina 2018

Članarina 2018

Registrovani korisnici

FNT 2017

III Forum naprednih tehnologija

Kalendar događaja

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
februar 2019
pon uto sre čet pet sub ned
1
2
3
4
5
Beograd, Serbia
PKS, velika sala
  Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija i Privredna komora Srbije organizuju javnu [...]
Datum :  utorak, 05 februar 2019
6
7
8
No Image
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
PKS – RPK Niš u saradnji sa emisijom o poljoprivredi AgroJug, organizuje savetovanje „Stanje [...]
Datum :  petak, 08 februar 2019
9
10
11
12
13
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Udruženje za hemisku, gumarsku industriju i industriju nemetala PKS i Služba za cirkularnu [...]
Datum :  sreda, 13 februar 2019
14
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Razvojna agencija Srbije, Ministarstvo privrede i Fond za razvoj u cilju realizacije Strategije [...]
Datum :  četvrtak, 14 februar 2019
15
16
17
18
19
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
    Privredna komora Srbije u saradnji sa Upravom za sprečavanje pranja novca – Ministarstvo [...]
Datum :  utorak, 19 februar 2019
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Izdvajamo

Vodič za izvoz u Rusiju

Go to top