Privredna komora Srbije

Dobrička 2, 18000 Niš, Srbija, e-mail: pknis@pks.rs

Tel: +381 18 510 999

Ministarstvo privrede RS u postupku pripreme zakona kojim se uređuje tehnički zahtevi za bezbednost proizvoda i ocenjivanje usaglašenosti, sprovodi javnu raspravu o Nacrtu zakona o tehničkim zahtevima za proizvode i ocenjivanje usaglašenosti u periodu od 1. do 21. septembra 2017. godine. Sesija u Nišu namenjena predstavnicima privrede i šire zainteresovane stručne javnosti održana je 20. septembra 2017. u prostorijama PKS - RPK Niš.

Ministarstvo privrede RS kroz tekst Nacrta zakona predlaže unapređivanje tehničkog zakonodavstva, poboljšanje uslova za poslovanje i razvoj srpske privrede, usklađivanje sa najboljom praksom EU, kao i smanjivanje nelojalne konkurencije i uklanjanje neopravdanih prepreka trgovini.

Ministarstvo privrede RS poziva sve zainteresovane, kao i stručnu javnost da se upoznaju sa radnim tekstom Nacrta zakona o tehničkim zahtevima za proizvode i ocenjivanju usaglašenosti i da svoje predloge dostave na obrascu koji je u prilogu ovog javnog poziva, elektronskim putem na adrese: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. i Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. , kao i poštom na adresu: Ministarstvo privrede, Kneza Miloša 20, 11000 Beograd, sa naznakom „Javna rasprava o Nacrtu zakona o tehničkim zahtevima za proizvode i ocenjivanju usaglašenosti”. Оbrazac za komentare na Nacrt, kao i sam Nacrt zakona o tehničkim zahtevima za proizvode i ocenjivanje usaglašenosti možete preuzeti sa sajta Ministarstva privrede RS.

Ovde možete preuzeti prezentacije:

 

 

Digitalizacija

Vesti

Kursna lista NBS

Newsletter

Pratite nas

  Regionalna privredna komora Niš, YouTube page LInkedIn RPK Nis@rpknis

Članarina 2018

Članarina 2018

Registrovani korisnici

FNT 2017

III Forum naprednih tehnologija

Kalendar događaja

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
jul 2018
pon uto sre čet pet sub ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Izdvajamo

Vodič za izvoz u Rusiju

Go to top