Privredna komora Srbije

Dobrička 2, 18000 Niš, Srbija, e-mail: pknis@pks.rs

Tel: +381 18 510 999

Delegacija od dvadesetak privrednika iz Egipta posetila je Niš, 16.10.2018. i u PKS-RPK Niš susrela se sa predstavnicima vodeđih turističkih agencija našeg regiona. Pored privrednika, sastanku su prisustvovali direktor PKS-RPK Niš, Aleksandar Milićević, kao i direktor aerodroma “Konstantin Veliki”, Dušan Knežević sa menadžmentom kompanije. Delegaciju Egipta činili su vlasnici velikih kompanija, lanaca marketa i velikih hotela na obali Crvenog mora. Na čelu delegacije bio je guverner Crvenog mora Ahmad Abdalah, ambasador Egipta u Srbiji, Amr Alguvejli i ambasador Srbije u Egiptu, Jugoslav Vukadinović.

Ovom prilikom, oni su uz snimke i fotografije preneli svoje impresije o Egiptu, predstavivši sve lepote ovog mesta. Guverner oblasti Crvenog mora Ahmed Abdalah rekao je za posetu i susret sa predstavnicima aerodroma “Konstantin Veliki” i turističkih agencija Niša, da ima za cilj da osnaži vezu dve države, dva grada i dva naroda. Abdalah smatra da će prvi koraci saradnje biti postignuti upravo u oblasti turizma, jer oblast u kojoj se nalazi Marsa Alam je jedna od najlepših u Egiptu i da ima ogromne smeštajne kapacitete. Guverner je istakao da je to oblast sa najlepšim hotelima gde dolaze turisti iz celog sveta. Delegacija iz Egipta imala je priliku da vidi prezentaciju menadžmenta aerodroma “Konstantin Veliki” i upozna se sa turističkim potencijalima Niša.

 

 

Dualno obrazovanje

Dualno obrazovanje

 Dualno obrazovanje - Izjava o nameri Izjava o nameri za poslodavca           Uputstvo za popunjavanje izjave

Vesti

Kursna lista NBS

Newsletter

Članarina 2018

Članarina 2018

Registrovani korisnici

FNT 2017

III Forum naprednih tehnologija

Kalendar događaja

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
februar 2019
pon uto sre čet pet sub ned
1
2
3
4
5
Beograd, Serbia
PKS, velika sala
  Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija i Privredna komora Srbije organizuju javnu [...]
Datum :  utorak, 05 februar 2019
6
7
8
No Image
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
PKS – RPK Niš u saradnji sa emisijom o poljoprivredi AgroJug, organizuje savetovanje „Stanje [...]
Datum :  petak, 08 februar 2019
9
10
11
12
13
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Udruženje za hemisku, gumarsku industriju i industriju nemetala PKS i Služba za cirkularnu [...]
Datum :  sreda, 13 februar 2019
14
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Razvojna agencija Srbije, Ministarstvo privrede i Fond za razvoj u cilju realizacije Strategije [...]
Datum :  četvrtak, 14 februar 2019
15
16
17
18
19
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
    Privredna komora Srbije u saradnji sa Upravom za sprečavanje pranja novca – Ministarstvo [...]
Datum :  utorak, 19 februar 2019
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Izdvajamo

Vodič za izvoz u Rusiju

Go to top