Privredna komora Srbije

Dobrička 2, 18000 Niš, Srbija, e-mail: pknis@pks.rs

Tel: +381 18 510 999

U sredu, 24.10.2018. godine, u prostorijama RPK Niš, održana druga sednica Odbora sektora poljoprivrede PKS - Regionalne privredne komore Nišavskog, Pirotskog i Topličkog upravnog okruga. Sastanku je prisustvovao državni sekretar za poljoprivredu, g. Željko Radošević koji je prisutne izvestio o aktuelnostima i stanju poljoprivrede u našoj zemlji a poseban osvrt dat je merama podrške u poljoprivredi kao i trenutnim problemima u ovom sektoru i potencijalnim problemima sa kojima se naša poljopriveda može susresti u budućnosti. Pored članova Odbora sektora poljoprivrede, predstavnika velikih i razvijenih firmi u regionu iz oblasti koje pokriva ovaj sektor, sednici su prisustvovali i predsatvnici Poljoprivrednih savetodavnih i stručnih službi kao i predstavnici pojedinih veterinarskih stanica i gradskih službi za poljoprivredu sa regiona RPK Niš.

 

 

Takođe se govorilo o inicijativama koje su pokrenute od strane PKS iz oblasti poljoprivrede u 2018. godini, kao i o važnosti podnošenja i predlaganja pomenutih inicijativa od strane privrednih društava. Na kraju sastanka je utvrđeno da se za novoustaljenu nagradu RPK Niš iz oblasti sektora poljoprivrede predlaže mlekara Milk House iz Niša, kao stabilno privredno društvo koje je okrenuto rastu i razvoju i čije je poslovanje dalo odlične rezultate u poslednjem periodu.

 

 

ADATechAK

JAVNI POZIV ZA TRENERE

Vesti

Kursna lista NBS

Newsletter

Članarina 2018

Članarina 2018

Registrovani korisnici

FNT 2017

III Forum naprednih tehnologija

Kalendar događaja

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
novembar 2018
pon uto sre čet pet sub ned
1
2
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Privredna komora Srbije u saradnji sa Ministarstvom finansija, Upravom za sprečavanje pranja [...]
Datum :  petak, 02 novembar 2018
3
4
5
6
No Image
Niš, Serbia
Oficirski dom
  Grad Niš – Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj i projekte u partnerstvu sa Privrednom [...]
Datum :  utorak, 06 novembar 2018
7
No Image
Niš, Serbia
Oficirski dom
  Grad Niš – Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj i projekte u partnerstvu sa Privrednom [...]
Datum :  sreda, 07 novembar 2018
8
No Image
Niš, Serbia
Oficirski dom
  Grad Niš – Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj i projekte u partnerstvu sa Privrednom [...]
Datum :  četvrtak, 08 novembar 2018
9
10
11
12
13
No Image
Niš, Serbia
RPK Niš
  U sklopu programa profesionalnog usavršavanja za ovlašćene zastupnike i posrednike u [...]
Datum :  utorak, 13 novembar 2018
14
15
16
17
18
19
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - mala sala na I spratu
  Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja i Privredna komora Srbije, u [...]
Datum :  ponedeljak, 19 novembar 2018
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Izdvajamo

Vodič za izvoz u Rusiju

Go to top