Privredna komora Srbije

Dobrička 2, 18000 Niš, Srbija, e-mail: pknis@pks.rs

Tel: +381 18 510 999


Na inicijativu Sekcije profesionalnih upravnika zgrada,  29. oktobra 2018. godine u PKS RPK Niš održan je sastanak sa pedstavnicima gradske uprave na temu „Bezbednost zgrada u Nišu“. Sastanku su prisustvovali Bratislav Vučković, većnik za komunalne delatnosti, Miroljub Čupić, vd direktor JP „Nišstan“, Tihomir Perić, većnik za inspekcijske poslove i Dragana Sotirovski, načelnica Nišavskog okruga. Predstavnici grada i upravnog okruga odgovarali su na pitanja upravnika zgrada o aktuelnim problemima koji se tiču ne samo bezbednosti zgrada u Nišu već i drugih problema koje se javljaju u funkcionisanju i radu profesionalnih upravnika na terenu. 

Po oceni prisutnih upravnika, sastanak je ispunio očekivanja a načelnica Nišavskog okruga, Dragana Sotirovski je predložila da se na osnovu vođenih razgovora sa sastanka, organizuju tribine, kao i sastanak sa: direktorom JKP „Mediana“, direktorom Zavoda za urbanizam, predsednicima opština, načelnicima opština, načelnikom komunalne policije, šefom građevinske inspekcije, direktorom JP „Nišstan“, predstavnikom Sektorom za vanredne situacije, predstavnikom iz Sekretarijata za planiranje i izgradnju, predsednicom Prekršajnog suda i direktorom „EPS“-a.  Predloženi sastanak uz saglasnost učesnika skupa trebao bi biti realizovan sredinom novembra meseca.

 

 

 

Dualno obrazovanje

Dualno obrazovanje

 Dualno obrazovanje - Izjava o nameri Izjava o nameri za poslodavca           Uputstvo za popunjavanje izjave

Vesti

Kursna lista NBS

Newsletter

Članarina 2018

Članarina 2018

Registrovani korisnici

FNT 2017

III Forum naprednih tehnologija

Kalendar događaja

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
februar 2019
pon uto sre čet pet sub ned
1
2
3
4
5
Beograd, Serbia
PKS, velika sala
  Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija i Privredna komora Srbije organizuju javnu [...]
Datum :  utorak, 05 februar 2019
6
7
8
No Image
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
PKS – RPK Niš u saradnji sa emisijom o poljoprivredi AgroJug, organizuje savetovanje „Stanje [...]
Datum :  petak, 08 februar 2019
9
10
11
12
13
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Udruženje za hemisku, gumarsku industriju i industriju nemetala PKS i Služba za cirkularnu [...]
Datum :  sreda, 13 februar 2019
14
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Razvojna agencija Srbije, Ministarstvo privrede i Fond za razvoj u cilju realizacije Strategije [...]
Datum :  četvrtak, 14 februar 2019
15
16
17
18
19
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
    Privredna komora Srbije u saradnji sa Upravom za sprečavanje pranja novca – Ministarstvo [...]
Datum :  utorak, 19 februar 2019
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Izdvajamo

Vodič za izvoz u Rusiju

Go to top