Privredna komora Srbije

Dobrička 2, 18000 Niš, Srbija, e-mail: pknis@pks.rs

Tel: +381 18 510 999


Na inicijativu Sekcije profesionalnih upravnika zgrada,  29. oktobra 2018. godine u PKS RPK Niš održan je sastanak sa pedstavnicima gradske uprave na temu „Bezbednost zgrada u Nišu“. Sastanku su prisustvovali Bratislav Vučković, većnik za komunalne delatnosti, Miroljub Čupić, vd direktor JP „Nišstan“, Tihomir Perić, većnik za inspekcijske poslove i Dragana Sotirovski, načelnica Nišavskog okruga. Predstavnici grada i upravnog okruga odgovarali su na pitanja upravnika zgrada o aktuelnim problemima koji se tiču ne samo bezbednosti zgrada u Nišu već i drugih problema koje se javljaju u funkcionisanju i radu profesionalnih upravnika na terenu. 

Po oceni prisutnih upravnika, sastanak je ispunio očekivanja a načelnica Nišavskog okruga, Dragana Sotirovski je predložila da se na osnovu vođenih razgovora sa sastanka, organizuju tribine, kao i sastanak sa: direktorom JKP „Mediana“, direktorom Zavoda za urbanizam, predsednicima opština, načelnicima opština, načelnikom komunalne policije, šefom građevinske inspekcije, direktorom JP „Nišstan“, predstavnikom Sektorom za vanredne situacije, predstavnikom iz Sekretarijata za planiranje i izgradnju, predsednicom Prekršajnog suda i direktorom „EPS“-a.  Predloženi sastanak uz saglasnost učesnika skupa trebao bi biti realizovan sredinom novembra meseca.

 

 

 

ADATechAK

JAVNI POZIV ZA TRENERE

Vesti

Kursna lista NBS

Newsletter

Članarina 2018

Članarina 2018

Registrovani korisnici

FNT 2017

III Forum naprednih tehnologija

Kalendar događaja

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
novembar 2018
pon uto sre čet pet sub ned
1
2
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Privredna komora Srbije u saradnji sa Ministarstvom finansija, Upravom za sprečavanje pranja [...]
Datum :  petak, 02 novembar 2018
3
4
5
6
No Image
Niš, Serbia
Oficirski dom
  Grad Niš – Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj i projekte u partnerstvu sa Privrednom [...]
Datum :  utorak, 06 novembar 2018
7
No Image
Niš, Serbia
Oficirski dom
  Grad Niš – Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj i projekte u partnerstvu sa Privrednom [...]
Datum :  sreda, 07 novembar 2018
8
No Image
Niš, Serbia
Oficirski dom
  Grad Niš – Kancelarija za lokalni ekonomski razvoj i projekte u partnerstvu sa Privrednom [...]
Datum :  četvrtak, 08 novembar 2018
9
10
11
12
13
No Image
Niš, Serbia
RPK Niš
  U sklopu programa profesionalnog usavršavanja za ovlašćene zastupnike i posrednike u [...]
Datum :  utorak, 13 novembar 2018
14
15
16
17
18
19
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - mala sala na I spratu
  Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja i Privredna komora Srbije, u [...]
Datum :  ponedeljak, 19 novembar 2018
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Izdvajamo

Vodič za izvoz u Rusiju

Go to top