Privredna komora Srbije

Dobrička 2, 18000 Niš, Srbija, e-mail: pknis@pks.rs

Tel: +381 18 510 999

NAGRAĐENI NAJBOLJI U 2018. GODINI

U svečanoj atmosferi, uz prisustvo velikog broja privrednika, predstavnika privrednih društava sa područja Nišavskog, Pirotskog i Topličkog okruga i medija, u utorak 11. decembra održana je peta sednica Parlamenta privrednika PKS-RPK Niš. Pored izveštaja o pokrenutim i realizovanim zakonodavnim inicijativama, koje je kao predstavnik PKS prezentovala g-đa Nermina Ljubović, zamenik generalnog sekretara PKS, na skupu je predstavljen i izveštaj o radu Regionalne privredne komore Niš u 2018. godini, kao i pregled pokrenutih i realizovanih lokalnih inicijativa, koje su rezultat tesne saradnje i komunikacije sa brojnim privrednim društvima sa područja tri navedena okruga.

Za rezultate u poslovanju za proteklu godinu, nagrade su dobile tri kompanije i dva pojedinca iz redova najuspešnijih. Nagrade za poseban doprinos razvoju privrede regiona dodeljene su kompanijama „D Company“ Babušnica, JP „Aerodrom“ Niš i „Milk House“ Niš, dok su u oblasti pojedinačnih nagrada, u kategoriji regionalnog poslovnog lidera, priznanja poneli g.Bojan Mitić, direktor privrednog društva „Fazi“ d.o.o. Beograd, ogranak u Nišu, kao i g.Milovan Stanković, vlasnik kompanije „Metalurg“ iz Prokuplja.

Ovakve odluke, Komisija za nagrade RPK Niš, donela je nakon razmatranja svih pristiglih predloga od strane članica Komore, a na osnovu rezultata koji su nesumnjiv doprinos razvoju privrede regiona. Predsednik parlamenta privrednika PKS-RPK Niš, g. Andrija Radojičić naglasio je da su ovogodišnji laureati ne samo uspešne, već i društveno odgovorne kompanije koje su iskazale najveći rast u poslovanju u protekloj godini i izmiruju sve svoje obaveze prema lokalnim i državnim institucijama. Jedan od zadataka Komore u narednoj godini, prema rečima Radojičića, biće još tešnja saradnja i komunikacija sa privrednim društvima, posebno onim koja posluju u manjim sredinama, kao što su Kuršumlija i Bela Palanka.

 

 

Dualno obrazovanje

Dualno obrazovanje

 Dualno obrazovanje - Izjava o nameri Izjava o nameri za poslodavca           Uputstvo za popunjavanje izjave

Vesti

Kursna lista NBS

Newsletter

Članarina 2018

Članarina 2018

Registrovani korisnici

FNT 2017

III Forum naprednih tehnologija

Kalendar događaja

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
februar 2019
pon uto sre čet pet sub ned
1
2
3
4
5
Beograd, Serbia
PKS, velika sala
  Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija i Privredna komora Srbije organizuju javnu [...]
Datum :  utorak, 05 februar 2019
6
7
8
No Image
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
PKS – RPK Niš u saradnji sa emisijom o poljoprivredi AgroJug, organizuje savetovanje „Stanje [...]
Datum :  petak, 08 februar 2019
9
10
11
12
13
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Udruženje za hemisku, gumarsku industriju i industriju nemetala PKS i Služba za cirkularnu [...]
Datum :  sreda, 13 februar 2019
14
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Razvojna agencija Srbije, Ministarstvo privrede i Fond za razvoj u cilju realizacije Strategije [...]
Datum :  četvrtak, 14 februar 2019
15
16
17
18
19
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
    Privredna komora Srbije u saradnji sa Upravom za sprečavanje pranja novca – Ministarstvo [...]
Datum :  utorak, 19 februar 2019
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Izdvajamo

Vodič za izvoz u Rusiju

Go to top