Privredna komora Srbije

Dobrička 2, 18000 Niš, Srbija, e-mail: pknis@pks.rs

Tel: +381 18 510 999

U Privrednoj komori Srbije - RPK Niš, 24. janura 2019. godine, u organizaciji Uprave carina, održan je seminar o novom Carinskom zakonu, namenjen najvećim uvoznicima, izvoznicima, prevoznicima i špediterima, koji učestvuju u carinskom postupku. Posebno su naznačeni i pojašnjeni segmenti novog Carinskog zakona, koji su od značaja za racionalno i efikasno poslovanje privrednika, koji se bave uvozom, izvozom i špedicijom. Naglašeno je i da je Novim Carinskim zakonom dostignut visok nivo usaglašenosti sa novim Carinskim zakonom EU. 

 

Pored direktora PKS RPK Niš, Aleksandra Milićevića, koji je otvorio skup, velikom broju prisutnih privrednika obratili su se i Veselin Milošević, v.d.pomoćnik direktora Uprave carina – koordinator, Smiljana Kovačević, v.d. pomoćnika direktora Sektora za carinske postupke, Milomir Jović, glavni analitičar u Sektoru za kontrolu primene carinskih propisa, Nataša Mirković, načelnik odeljenja za carinske procedure i Željko Đoković, samostalni savetnik odeljenja za carinske procedure,  Saša Milenković, upravnik Carinarnice Niš, Rade Knežević, pomoćnik direktora-načelnik, dr. Sofija Radulović, v.d. pomoćnika direktora sektora za finansijske investicione i pravne poslove i mr Sonja Lazarević, v.d. pomoćnica direktora sektora za tarifske poslove.

 

 

 

PREZENTACIJE SA SEMINARA

Carinski zakon Republike Srbije

Elekrtronski lokatori u Carinskim postupcima

 

Za sve informacije možete se obratiti na sledeću

elektronsku adresu:  Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

ili telefon: 011/2015800 lok. 11258

 

 

 

Dualno obrazovanje

Dualno obrazovanje

 Dualno obrazovanje - Izjava o nameri Izjava o nameri za poslodavca           Uputstvo za popunjavanje izjave

Vesti

Kursna lista NBS

Newsletter

Članarina 2018

Članarina 2018

Registrovani korisnici

FNT 2017

III Forum naprednih tehnologija

Kalendar događaja

 ◄◄ 
 ◄ 
 ►► 
 ► 
februar 2019
pon uto sre čet pet sub ned
1
2
3
4
5
Beograd, Serbia
PKS, velika sala
  Ministarstvo trgovine, turizma i telekomunikacija i Privredna komora Srbije organizuju javnu [...]
Datum :  utorak, 05 februar 2019
6
7
8
No Image
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
PKS – RPK Niš u saradnji sa emisijom o poljoprivredi AgroJug, organizuje savetovanje „Stanje [...]
Datum :  petak, 08 februar 2019
9
10
11
12
13
Niš, Serbia
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Udruženje za hemisku, gumarsku industriju i industriju nemetala PKS i Služba za cirkularnu [...]
Datum :  sreda, 13 februar 2019
14
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
  Razvojna agencija Srbije, Ministarstvo privrede i Fond za razvoj u cilju realizacije Strategije [...]
Datum :  četvrtak, 14 februar 2019
15
16
17
18
19
PKS RPK Niš - velika sala na II spratu
    Privredna komora Srbije u saradnji sa Upravom za sprečavanje pranja novca – Ministarstvo [...]
Datum :  utorak, 19 februar 2019
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Izdvajamo

Vodič za izvoz u Rusiju

Go to top